XXXIII Spotkanie Gwarków PG SILESIA organizowane przez Związek Zawodowy KADRA i SITG przy PG SILESIA przeszło do historii.
W piątek, 20 listopada, w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach zgromadziło się prawie 500 Gwarków, by przy golonce i kuflu przedniego piwa powspominać na wesoło wydarzenia z mijającego roku oraz wprowadzić do górniczego stanu nowych fuksów. W Spotkaniu Gwarków wzięło udział wielu znamienitych gości. W tym roku sięgano pamięcią jeszcze dalej, ponieważ Przedsiębiorstwo Górnicze SILESIA obchodzi w grudniu 5 lecie swego istnienia. Zdjęcia TUTAJ
Promotor Tomasz Szpyrka przywitał, między innymi, przedstawicieli właściciela zza południowej granicy z Energetickýego a průmyslovego holdingu, członków zarządu PG SILESIA, dyrektorów PG SILESIA, władze Porozumienia ZZ KADRA, dyrektorów i przedstawicieli WUG i OUG, PIP, OSRG Jaworzno, byłych dyrektorów KWK SILESIA, przedstawicieli władz samorządowych z obszaru działalności PG SILESIA, przedstawicieli wojska, policji, straży pożarnej, środowiska akademickiego oraz firm współpracujących z PG SILESIA.
Czytaj więcej: XXXIII Spotkanie Gwarków - przeżyjmy to jeszcze raz











