Z udziałem 8 drużyn odbył się w sobotę, 15 sierpnia, Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Przewodniczących Organizacji Związkowych PG SILESIA.
Gościny piłkarzom udzielił LKS Przełom Kaniów. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”
W grupie A złożonej z drużyn: Przewóz, Młode Ryle, Alkoteam Reaktywacja i Dzicy z G 1 pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajęły Młode Ryle, drugie Alkoteam Reaktywacja, trzecie Przewóz i ostatnie Dzicy z G 1.
W grupie B występowały drużyny: Silesian Miners, Szybowy, ED 1, PRG „ROW – JAS”. Silesian Miners nie stracili ani jednej bramki, wszystkie mecze wygrali i zajęli pierwsze miejsce. Na drugim uplasował się Szybowy, na trzecim ED 1 i na czwartym PRG „ROW – JAS”.
Czytaj więcej: Alkoteam Reaktywacja najlepszy