Pogoda

Zegar

Kalendarz

Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Cytat dnia

Miłość jest córką wiedzy. Im głębsze poznanie, tym gorętsze ukochanie.

Informujemy, że osoby, które złożyły wnioski na Karty Paliwowe LOTOS BIZNES w pierwszej transzy mogą je odebrać w biurze ZZ „KADRA” od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 15:00.
Jednocześnie informujemy, że można w dalszym ciągu składać wnioski na ww. Karty. Członkowie ZZ „KADRA” mogą wypełnić wniosek nie tylko na swoje nazwisko, ale również dla członków rodziny.

Karty rabatowe umożliwiają uzyskanie rabatów na zakup paliw, towarów i usług (np. myjnia i gastronomia CAFE PUNKT, oleje, płyny do spryskiwaczy). Każdy członek Związku może posiadać jedną kartę wydaną na swoje nazwisko, miesięczny limit zakupów wynosi 2000 zł, za wydanie i korzystanie z karty nie są pobierane żadne opłaty.
W związku z powyższym zapraszamy zainteresowanych Pracowników PG SILESIA I MSE w a szczególności członków ZZ „KADRA” do zgłoszenia się w biurze Związku celem wypełnienia wniosku o wydanie karty.
Z regulaminem pracowniczej sprzedaży gotówkowej w systemie LOTOS BIZNES można zapoznać się TUTAJ, wniosek do wypełnienia TUTAJ.Wypełniony wniosek należy oddać do ZZ „KADRA”.

Nasi partnerzy:    Partner 1      Partner 1      Partner 1       Partner 1

Joomla Templates - by Joomlage.com