21 grudnia odbyły się spotkania Pracowników PG SILESIA I MSE Sp. z o.o. z Prezesem Michalem Heřmanem, Kierownikiem Ruchu Zakładu Górniczego, Zbyškiem Folwarcznym, Dyrekcją, Kierownictwem i Organizacjami związkowymi działającymi w PG SILESIA i MSE Sp. z o.o.
Oprócz podziękowań za całoroczną pracę i złożenia życzeń świątecznych i noworocznych była to również okazja do przedstawienia tegorocznych wyników Przedsiębiorstwa oraz planów na przyszłość. A te są bardzo dobre i prezentują się następująco:
- produkcja netto w tys. ton: 1 759 – rekordowy wynik
- zatrudnienie (średnia na koniec roku): 1 599
- efektywność (węgiel netto/etat (t)): 1 100 – jest to rekordowy wynik
- inwestycje narastająco (mln zł): 1 102.
Przyszłość PG Silesia i MSE – najważniejsze projekty i prace mające na celu prowadzenie wydobycia co najmniej do roku 2030:
- wielomilionowe inwestycje:
Czytaj więcej: Podziękowania za pracę w 2017 roku, plany na przyszłość



Informujemy członków ZZ Kadra i SITG przy PG SILESIA, że paczki świąteczno - noworoczne wydawane będą od 18 grudnia.



