Pogoda

Zegar

Kalendarz

Dzisiaj jest: 4 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Dominika, Jan, Protazy

Cytat dnia

Żeby coś wynaleźć, wystarczy odrobina wyobraźni i sterta złomu.

Zarząd Związku Zawodowego „KADRA” przy PG SILESIA informuje, że istnieje możliwość wyjazdów do sanatorium „SZACHTAR” na Ukrainie za pośrednictwem Związku.
Truskawiec na Ukrainie to popularna uzdrowiskowa miejscowość położona niecałe 100 km od polskiej granicy. Na całym świecie słynie przede wszystkim z 15 źródeł wód mineralnych, które wykorzystywane są w kuracjach. Kuracjusze zakwaterowani w uzdrowiskach w Truskawcu mogą liczyć na badania lekarskie oraz szeroki wybór zabiegów. Region ten znany jest z ciepłego, umiarkowanego klimatu i przewagi dni słonecznych w ciągu roku. Znajdujące się w Truskawcu sanatoria specjalizują się w leczeniu schorzeń żołądka, dwunastnicy, wątroby, nerek, trzustki, układu sercowo-naczyniowego, a także chorób dermatologicznych, otyłości, cukrzycy i wielu innych. Ośrodki w Truskawcu jako jedyne na kontynencie europejskim, oferują okłady z błota, w którego składzie znajduje się glinka naftopochodna oraz parafina. Maseczki działają leczniczo na schorzenia reumatyczne i dolegliwości kręgosłupa.

Kuracjusze korzystający z oferty mogą także liczyć wycieczkę objazdową po Truskawcu, uwzględnioną w cenie pobytu. Miasto oferuje bardzo wiele ciekawych atrakcji turystycznych, wśród których znajdują się: Delfinarium „Oskar”, Park Zdrojowy z pomnikiem Adama Mickiewicza, deptak miejski oraz cały szereg unikatowych obiektów architektonicznych z epoki sowieckiej. Oferowane są ponadto wycieczki fakultatywne do Lwowa i okolicznych miejscowości: Złota Podkowa, Olesko, Podhorce, Złoczów („Śladami wspaniałych rezydencji polskich magnatów”), Borysław, Urycz, Drohobycz płatne oddzielnie. Kuracjusze mogą także liczyć na zabawy integracyjne oraz wieczorki zapoznawcze.
Poniżej przedstawiamy terminy turnusów oraz ceny. Zapisy prowadzi ZZ „KADRA” od poniedziałku do piątku od godz. 6:00 do 14:00. Skorzystać z pośrednictwa Związku mogą wszyscy chętni bez względu na przynależność i miejsce zatrudnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi partnerzy:    Partner 1      Partner 1      Partner 1       Partner 1

Joomla Templates - by Joomlage.com