Pogoda

Zegar

Kalendarz

Dzisiaj jest: 4 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor

Cytat dnia

Nigdy nie rezygnuj z marzeń, gdzieś, kiedyś, jakość wszystkie się spełnią.

ZWIĄZEK ZAWODOWY „KADRA” PG SILESIA Sp. z o.o. w Czechowicach – Dziedzicach oraz SEKCJA  SENIORÓW przy Związku Zawodowym „KADRA” PG SILESIA Sp. z o.o. w Czechowicach – Dziedzicach organizują   w dniach 06 – 18.07.2019 r. wyjazd do sanatorium „SZACHTAR” W TRUSKAWCU dla pracowników PG SILESIA, MSE Sp. z o.o. oraz dla byłych pracowników kopalni i ich rodzin.

Truskawiec na Ukrainie to popularna uzdrowiskowa miejscowość położona niecałe 100 km od polskiej granicy. Na całym świecie słynie przede wszystkim z 15 źródeł wód mineralnych, które wykorzystywane są w kuracjach. Kuracjusze zakwaterowani w uzdrowiskach w Truskawcu mogą liczyć
na badania lekarskie oraz szeroki wybór zabiegów. Region ten znany jest z ciepłego, umiarkowanego klimatu i przewagi dni słonecznych w ciągu roku. Znajdujące się w Truskawcu sanatoria specjalizują się w leczeniu schorzeń żołądka, dwunastnicy, wątroby, nerek, trzustki, układu sercowo-naczyniowego, a także chorób dermatologicznych, otyłości, cukrzycy i wielu innych. Ośrodki w Truskawcu, jako jedyne na kontynencie europejskim, oferują okłady z błota, w którego składzie znajduje się glinka naftopochodna oraz parafina. Maseczki działają leczniczo na schorzenia reumatyczne i dolegliwości kręgosłupa.
Kuracjusze korzystający z oferty mogą także liczyć wycieczkę objazdową po Truskawcu, uwzględnioną w cenie pobytu. Miasto oferuje bardzo wiele ciekawych atrakcji turystycznych, wśród których znajdują się: Delfinarium „Oskar”, Park Zdrojowy z pomnikiem Adama Mickiewicza, deptak miejski oraz cały szereg unikatowych obiektów architektonicznych z epoki sowieckiej. Oferowane są ponadto wycieczki fakultatywne do Lwowa i okolicznych miejscowości: Złota Podkowa, Olesko, Podhorce, Złoczów („Śladami wspaniałych rezydencji polskich magnatów”), Borysław, Urycz, Drohobycz płatne oddzielnie. Kuracjusze mogą także liczyć na zabawy integracyjne oraz wieczorki zapoznawcze.

Koszt turnusu z przejazdem, pełnym wyżywieniem i zabiegami: 1840 zł od osoby. Zaliczkę w wysokości 300 zł/os. należy wpłacić do 6 maja, resztę do 6 czerwca 2019 r. Konieczne jest posiadanie ważnego paszportu.
Zapisy wraz z wpłatą oraz danymi do ubezpieczenia (PESEL, adres zam.) przyjmowane są od poniedziałku do piątku w siedzibie ZZ „KADRA”, tel. 5659 oraz w każdy czwartek w godz. od 12:00 do 15:00 w siedzibie Sekcji Seniorów - nr tel. 32 737 34 43 lub przewodniczący - nr kom. 601 495 071 - sala NOT-u w budynku Przychodni Górniczej przy ulicy Nad Białką (koniec budynku od strony bloku mieszkalnego).

Nasi partnerzy:    Partner 1      Partner 1      Partner 1       Partner 1

Joomla Templates - by Joomlage.com