Pogoda

Zegar

Kalendarz

Dzisiaj jest: 4 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor

Cytat dnia

Nigdy nie rezygnuj z marzeń, gdzieś, kiedyś, jakość wszystkie się spełnią.

Związek Zawodowy KADRA przy PG SILESIA Sp. z o.o. organizuje dla pracowników PG „SILESIA” i MSE Sp. z o.o. w dniach od 21.05.2019 do 26.05.2019 wycieczkę do Paryża.

Program wycieczki:

1 dzień - zbiórka pod PG SILESIA o godz. 23:45, wyjazd o godz. 24:00 i przejazd przez Niemcy w kierunku Francji.
2 dzień -
przyjazd do Kolonii w godzinach porannych, krótki spacer w okolicach Katedry. Przejazd do Paryża, przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień -
śniadanie, spacer przez Plac Trocadero w stronę Wieży Eiffla i wjazd na najwyższą kondygnację Żelaznej Damy (w zależności od warunków pogodowych). Następnie rejs statkiem po Sekwanie, w czasie którego zobaczymy najpiękniejsze zabytki Paryża usytuowane nad brzegiem rzeki. Przejazd do dzielnicy Montmartre, spacer przez Plac Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge w stronę Placu Pigalle i Bazyliki Sacre Coeur, przejazd w okolice Łuku Triumfalnego, spacer najsłynniejszą aleją Paryża – Champs Elysees, obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg.
4 dzień -
śniadanie, przejazd do centrum Paryża – zwiedzanie Luwru wraz z licencjonowanym przewodnikiem. Przejście przez Ogrody Tuileries w kierunku Place de la Concorde, przejazd do Pałacu Inwalidów – miejsca pochówku Napoleona, a następnie wizyta w Muzeum d’Orsey, które mieści się w budynkach należących do dawnego paryskiego dworca kolejowego. Przejazd do dzielnicy Łacińskiej, spacer do Pantheonu – miejsca pochówku najsłynniejszych Francuzów, w tym Marii Curie – Skłodowskiej, Sorbona będąca najstarszym uniwersytetem Europy, obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg.
5 dzień -
śniadanie, przejazd do centrum – spacer w okolice Opery Garnier, wizyta w Muzeum Perfum, czas wolny na drobne zakupy, następnie przejazd na wyspę La Cite ze słynną Katedrą Notre Dame, Saint Chapelle i Concergierie, obiad, wyjazd z Paryża w godzinach popołudniowych.
6 dzień -
powrót do kraju i zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.
Cena:
- członkowie ZZ Kadra – 700 zł,
         - pozostali uczestnicy - 1390 zł.
Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video)
- 3 noclegi w hotelu (pokoje dwuosobowe)
- 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad
- opieka pilota
- ubezpieczenia NNW i KL
- ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny
- niespodzianki od ZZ „KADRA”
Cena nie zawiera wstępów do zwiedzanych obiektów, przewodnika lokalnego i biletów komunikacji miejskiej, zestawów  słuchawkowych – „Karta Paryż” 125 EUR. Uczestnik płaci 100 EUR, 25 EUR pokrywa ZZ „KADRA” (Płatne u przewodnika na miejscu).
Przy zapisach konieczna wpłata zaliczki w wysokości 300 zł od osoby. Zapisy do 15 kwietnia. Pozostała część płatna do 30 kwietnia.
Zapisy wraz z wpłatą oraz danymi do ubezpieczenia (PESEL, adres zam.) przyjmowane są od poniedziałku do piątku w siedzibie Związku Zawodowego „KADRA”.

 

Nasi partnerzy:    Partner 1      Partner 1      Partner 1       Partner 1

Joomla Templates - by Joomlage.com