Pogoda

Zegar

Kalendarz

Dzisiaj jest: 31 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Petronela, Kamila

Cytat dnia

Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości.

Związek Zawodowy „KADRA” przy PG SILESIA Sp. z o.o. obchody górniczego święta, Barbórki’2018 rozpoczął 16 listopada organizując XXXVI Spotkanie Gwarków, a następnie 30 listopada Babski Comber. Wówczas też przedstawiciele służb mundurowych z Jednostki Wojskowej Agat, Marynarki Wojennej z Gdyni, Portowej Straży Pożarnej z Gdańska, Policji i Straży Granicznej zaproszeni na Spotkanie Gwarków złożyli hołd poległym górnikom składając pod pomnikiem kwiaty i zapalając znicze.
Oficjalne uroczystości organizowane przez Dyrekcję PG SILESIA Sp. z o.o. rozpoczęły się od złożenia przez występujące w pełnej gali kierownictwo kopalni i Organizacje Związkowe wiązanek kwiatów i zapalenie zniczy w poniedziałek, 3 grudnia.
Organizacje Związkowe zorganizowały ponadto kolejne złożenie hołdu poległym górnikom we wtorek, 4 grudnia z udziałem pocztów sztandarowych, składając wieńce i zapalając znicze pod pomnikiem, a następnie uczestnicząc w przemarszu do kościoła pw. Św. Barbary, aby podziękować swojej Patronce za całoroczną opiekę.
Niech żyje na górniczy stan!

Nasi partnerzy:    Partner 1      Partner 1      Partner 1       Partner 1

Joomla Templates - by Joomlage.com